Szukaj:

XX Finał WOŚP w Stalowej Woli [FOTO, VIDEO]

87 700 24 zł - tyle pieniędzy zebrali stalowowolscy wolontariusze podczas XX finału WOŚP. Nie jest to jeszcze ostateczna suma, gdyż wciąż trwają aukcje on-line. My tymczasem wracamy do niedzielnej imprezy, podczas której nie zabrakło tradycyjnej parady samochodów, światełka do nieba i koncertów.


Czytaj wicej | (dodano: 13-01-2012, 1 komentarz)
Wystartowała przebudowa stadionu!

Rozpoczęła się rozbiórka trybuny odkrytej wzdłuż ulicy Hutniczej na Stadionie Miejskim w Stalowej Woli. W środę, 8 czerwca, firma Flis z Janowa Lubelskiego rozmontowała pierwsze krzesełka. W ten sposób wystartował I etap przebudowy stadionu.


Czytaj wicej | (dodano: 08-06-2011)
Rozwadów – miasto ze wspomnień

Mieszkańcy Stalowej Woli mogli podziwiać kolejną wystawę zdjęć znajdującą się na placu przed kinem Ballada. Tym razem na wielkoformatowych ekspozycjach mogli obejrzeć historię Rozwadowa i jego mieszkańców utrwaloną na starych fotografiach i pocztówkach.


Czytaj wicej | (dodano: 13-05-2010)
Piąta Majówka Kolejarska

Mieszkańcy Stalowej Woli po raz piąty bawili się na Majówce Kolejarskiej. Poza programem artystycznym na chętnych czekało zwiedzane węzła kolejowego Stalowa Wola Rozwadów, wyścigi drezyn oraz wystawa szynowych pojazdów kolejowych.


Czytaj wicej | (dodano: 10-05-2010)
Pojazdy zabytkowe ożywiły ulice Stalowej Woli

Już po raz kolejny stalowowolski Automobilklub zorganizował niebanalne atrakcje w ramach I Rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Mieszkańcy mogli podziwiać wiekowe samochody w piątek oraz sobotę, 7-8 maja na ulicach naszego miasta.


Czytaj wicej | (dodano: 09-05-2010, 1 komentarz)
Kościuszko stanął przed ''Budowlanką''

Przed Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki stanął pomnik patrona szkoły. Uroczystość odsłonięcia monumentu, jaka odbyła się w piątek, 9 kwietnia, rozpoczęła się Mszą św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Nitkiewicza.


Czytaj wicej | (dodano: 09-04-2010)

 Strony:  <<  <  1  2  (3)  4  >  >>

stat4u

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Generowanie strony [s]: 0.0097