Szukaj:

O poszukiwaniu bohaterów w ZSP nr 1

Nazwisko Józefa Talera raczej nie mówi nic mieszkańcom Stalowej Woli. Nie powinno jednak pozostawać obce tym, którzy interesują się historią miasta. 26 stycznia, w ZSP nr 1 odbędzie się premiera książki, która zaprowadzi nas w czasy okupowanego Lwowa, Rzeszowa i… Rozwadowa.


Czytaj wicej | (dodano: 21-01-2012)
Się kręci, czyli transferowa karuzela w Stali

Nie będzie powrotu Piotra Piechniaka do Stali Stalowa Wola. Na Hutniczej nie zobaczymy również Rafała Turczyna. Tymczasem w kadrze Stali pojawi się obrońca Artur Cebula – na zasadzie wypożyczenia oraz Michał Czarny, który poprzednią rundę spędził w Stali Rzeszów.


Czytaj wicej | (dodano: 19-01-2012)
Konferencja historyczna w PSM

„Dmowski i Paderewski na konferencji pokojowej Paryż 1919” to temat konferencji, jaka odbędzie się 20 stycznia o godz. 18.00 w PSM w Stalowej Woli. Podczas spotkania zaproszeni prelegenci będą dyskutować o roli polskich polityków w procesie ustalania granic Polski.


Czytaj wicej | (dodano: 18-01-2012)
Witkiewicz, syn i Zakopane [FOTO]

Mimo pierwszych opadów śniegu, śliskiej nawierzchni, zimowego zniechęcenia Muzeum Regionalne w Stalowej Woli potrafiło przyciągnąć mieszkańców regionu na kolejną odsłonę Sztukobrania. Tym razem zostało ono poświęcone wystawie Firma: Witkiewicz i Syn.


Czytaj wicej | (dodano: 15-01-2012, 1 komentarz)
O tym się mówiło w 2011 r.

Są takie wydarzenia w roku, które zawsze budzą wielkie emocje, są mocno komentowane zarówno publicznie, jak i przy kuchennych stołach. W związku z naszym rocznym postojem postanowiliśmy stworzyć nasz subiektywny ranking wydarzeń w 2011 roku. Zobaczcie, czym żyła Stalowa Wola.


Czytaj wicej | (dodano: 14-01-2012)
Piłkarze Stali wrócili do treningów [FOTO, VIDEO]

Dokładnie 9 stycznia na hali MOSiR w Stalowej Woli zawodnicy drugoligowej Stali odbyli pierwsze zajęcia w nowym roku. Na pierwszym treningu nie mogło zabraknąć testowanych zawodników, którzy z resztą kadry trenowali pod okiem nowego trenera Stalówki – Mirosława Kality.


Czytaj wicej | (dodano: 13-01-2012, 3 komentarze)

 Strony:  <<  <  1  (2)  3  4  >  >>

stat4u

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Generowanie strony [s]: 0.0163