Szukaj:

XX Finał WOŚP w Stalowej Woli [FOTO, VIDEO]
XX Finał WOŚP w Stalowej Woli [FOTO, VIDEO]

87 700 24 zł - tyle pieniędzy zebrali stalowowolscy wolontariusze podczas XX finału WOŚP. Nie jest to jeszcze ostateczna suma, gdyż wciąż trwają aukcje on-line. My tymczasem wracamy do niedzielnej imprezy, podczas której nie zabrakło tradycyjnej parady samochodów, światełka do nieba i koncertów. 

 

Parada samochodów dla WOŚP


 

Stalowowolskie imprezy związane z ogólnopolską Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zainicjowała parada samochodów. Kierowcy kilkudziesięciu aut przejechali ulicami miasta i głośno trąbili, że to właśnie 8 stycznia można spotkać wolontariuszy i uczestniczyć w imprezie na Placu Piłsudskiego.

 

 


W sztabie WOŚP

 

 

W niedzielę, 8 stycznia, na placu przed Miejskim Domem Kultury nie brakowało atrakcji. Pokazy, występy artystyczne i w końcu wszelkie formy zbierania pieniędzy na szczytny cel. Wielu mieszkańców Stalowej Woli nie żałowało swojej gotówki nie tylko oddając ją do puszek, lecz także biorąc udział w licytacjach. Tymczasem w stalowowolskim sztabie sumowano zebrane pieniądze.


Światełko do nieba

 

 

Na tę chwilę zawsze czekają wszyscy, którzy przed godz. 20.00 tłumnie gromadzą się na Placu Piłsudskiego. Tym razem było inaczej niż zawsze. W niebo najpierw pofrunęły czerwone lampiony, które stworzyły niepowtarzalne widowisko. Nie zabrakło później również tradycyjnego pokazu fajerwerków.

 

fot. Piotr Walerowicz, video PIKSAR Studioadmin, 13-01-2012

Komentarze
ktos tam(13-01-2012, 00:47:23)
dobry materiał

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:stat4u

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Generowanie strony [s]: 0.0199