Szukaj:

Spartakiada szkół na pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny to od kilku lat świetna okazja do zorganizowania imprezy dla młodzieży. Również w tym roku Starostwo Powiatowe zaprosiło uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Spartakiadę, która odbyła się na hali MOSiR. Zarówno na parkiecie, jak i na trybunach królowała „Budowlanka”.Czytaj więcej (kategoria: Fotoreportaże, dodano: 22-03-2012)
Witkiewicz, syn i Zakopane [FOTO]

Mimo pierwszych opadów śniegu, śliskiej nawierzchni, zimowego zniechęcenia Muzeum Regionalne w Stalowej Woli potrafiło przyciągnąć mieszkańców regionu na kolejną odsłonę Sztukobrania. Tym razem zostało ono poświęcone wystawie Firma: Witkiewicz i Syn.Czytaj więcej (kategoria: Fotoreportaże, dodano: 15-01-2012, 1 komentarz)
Wystartowała przebudowa stadionu!

Rozpoczęła się rozbiórka trybuny odkrytej wzdłuż ulicy Hutniczej na Stadionie Miejskim w Stalowej Woli. W środę, 8 czerwca, firma Flis z Janowa Lubelskiego rozmontowała pierwsze krzesełka. W ten sposób wystartował I etap przebudowy stadionu.Czytaj więcej (kategoria: Fotoreportaże, dodano: 08-06-2011)
Rozwadów – miasto ze wspomnień

Mieszkańcy Stalowej Woli mogli podziwiać kolejną wystawę zdjęć znajdującą się na placu przed kinem Ballada. Tym razem na wielkoformatowych ekspozycjach mogli obejrzeć historię Rozwadowa i jego mieszkańców utrwaloną na starych fotografiach i pocztówkach.Czytaj więcej (kategoria: Fotoreportaże, dodano: 13-05-2010)
Piąta Majówka Kolejarska

Mieszkańcy Stalowej Woli po raz piąty bawili się na Majówce Kolejarskiej. Poza programem artystycznym na chętnych czekało zwiedzane węzła kolejowego Stalowa Wola Rozwadów, wyścigi drezyn oraz wystawa szynowych pojazdów kolejowych.Czytaj więcej (kategoria: Fotoreportaże, dodano: 10-05-2010)
Pojazdy zabytkowe ożywiły ulice Stalowej Woli

Już po raz kolejny stalowowolski Automobilklub zorganizował niebanalne atrakcje w ramach I Rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Mieszkańcy mogli podziwiać wiekowe samochody w piątek oraz sobotę, 7-8 maja na ulicach naszego miasta.Czytaj więcej (kategoria: Fotoreportaże, dodano: 09-05-2010, 1 komentarz)

 Strony:  (1)  2  >  >>

stat4u

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Generowanie strony [s]: 0.0136